Патенти

 

Recent Submissions

 • Годован, Наталя Леонідівна; Костюк, Олександр Григорович; Волощук, Наталя Іванівна; Таран, Ілля Васильович; Гребенюк, Дмитро Ігорович; Машевська, Оксана Василівна (Укрпатент, 2019)
  Корисна модель належить до медицини, зокрема до експериментальної медицини, фармакології, клінічної фармакології, кардіології, онкології та може бути використана для дослідження кардіотоксичної дії доксорубіцину та пошуку ...
 • Годован, Наталя Леонідівна; Костюк, Олександр Григорович; Волощук, Наталя Іванівна; Таран, Ілля Васильович; Гребенюк, Дмитро Ігорович; Машевська, Оксана Василівна (Укрпатент, 2019)
  Корисна модель належить до медицини, зокрема до фармакології, клінічної фармакології, кардіології, онкології та може бути використана для зменшення кардіотоксичної дії доксорубіцину при проведення хіміотерапії з приводу ...
 • Годован, Наталя Леонідівна; Костюк, Олександр Григорович; Волощук, Наталя Іванівна; Таран, Ілля Васильович; Гребенюк, Дмитро Ігорович; Машевська, Оксана Василівна; Камлук, Віктор Петрович (Укрпатент, 2019)
  Корисна модель належить до медицини, зокрема до урології та може бути використана для попередження підтікання сечі через пункційний отвір у стінці сечового міхура після інтраопераційної пункції.
 • Барська, Олена Віталіївна; Денесюк, Віталій Іванович; Музика, Надія Олегівна (Укрпатент, 2019)
  Корисна модель належить до медицини, зокрема до кардіології, і може використовуватись для періоду, типу і стадії розвитку ремоделювання шлуночків і передсердь при гострому коронарному синдромі (ГКС).
 • Барська, Олена Віталіївна; Денесюк, Віталій Іванович; Шмалій, Валентин Іванович (Укрпатент, 2019)
  Корисна модель належить до медицини, а саме до кардіології, і може використовуватись для прогнозування ступенів тяжкості надшлуночкових екстрасистол у залежності від ураження міокарда при серцево-судинних захворюваннях (ССЗ).
 • Каніковський, Олег Євгенович; Осадчий, Андрій Васильович; Коцюра, Олександр Андрійович (Укрпатент, 2019)
  Корисна модель належить до медицини, а саме колопроктології, і може бути використана при лікуванні хворих на недостатність сфінктера прямої кишки.
 • Бевз, Людмила Вікторівна; Комарницька, Наталія Тимофіївна; Бевз, Руслан Ігоревич (Укрпатент, 2019)
  Корисна модель належить до медицини, зокрема до терапії, а саме до способів лікування і реабілітації хворих на артрози і періартрити, і може бути використана для фізіотерапевтичного лікування і реабілітації хворих на різних ...
 • Дудник, Вероніка Михайлівна; Сінчук, Наталія Іванівна; Хромих, Катерина Вадимівна; Потєєва, Тетяна Володимірівна; Бородіна, Юлія Миколаївна (Укрпатент, 2019)
  Спосіб проведення комбінованої кінезотерапії у дітей, хворих на муковісцидоз, який характеризується тим, що хворим проводять інгаляції із препаратом Дорнази-Альфа одноразово за 10-12 годин, далі проводять кінезотерапію, а ...
 • Тихолаз, Віталій Олександрович; Школьніков, Володимир Семенович; Руцька, Ірина Володимирівна; Кондор, Юрій Юрійович; Лопаткіна, Оксана Павлівна; Залевський, Леонід Леонідович; Стельмащук, Павло Олегович (Укрпатент, 2019)
  Корисна модель належить до біології та медицини, може використовуватися для демонстрації й навчання анатомії людини та тварин, зокрема фіксації таламуса плоду людини.
 • Горовий, Віктор Іванович; Барало, Ігор Віталійович; Капшук, Олег Миколайович; Потеха, Юрій Борисович; Кобзін, Олександр Львович; Дмитришин, Сергій Петрович; Дубовий, Андрій Васильович; Мудрицький, Володимир Броніславович; Мисак, Андрій Іванович; Вітковський, Микола Миколаєвич; Барало, Богдан Ігорович; Воронюк, Вікторія Валентинівна; Горовий, Олександр Вікторович (Укрпатент, 2019)
  Корисна модель належить до медицини, зокрема урології, і може бути використана при виконанні залобкової простатектомії.
 • Побережець, Віталій Леонідович; Демчук, Анна Василівна (Укрпатент, 2019)
  Корисна модель належить до медицини, а саме до внутрішньої медицини, пульмонології та лікувальної фізкультури і може бути використана для визначення оптимального комплексу фізичного тренування у чоловіків, хворих на хронічне ...
 • Кобяков, Олександр Володимирович; Шувалов, Сергій Михайлович (Укрпатент, 2019)
  Спосіб субантральної аугментації альвеолярних відростків верхньої щелепи, при якому субантральну аугментацію щелеп виконують одночасно з ендоскопічним утворенням антростомічного вікна в ділянці звуженого природного співустя ...
 • Осійський, Іван Юрійович; Стремедловська, Тетяна Сергіївна (Укрпатент, 2019)
  Корисна модель належить до медицини, зокрема до фтизіатрії, пульмонології, сімейної медицини, педіатрії, неврології, офтальмології і може бути використана, як метод діагностики і диференціальної діагностики гострого ...
 • Степанюк, Георгій Іванович; Пашинська, Ольга Степанівна; Stepaniuk, Heorhii Ivanovych; Pashynska, Olha Stepanivna (Укрпатент, 2004)
  Винахід відноситься до медицини, а саме - до фармакології і стосується застосування лікувальних засобів для терапії алкогольної кардіоміопатії.
 • Григоренко, Анатолій Петрович; Григоренко, Петро Петрович; Hryhorenko, Anatolii Petrovych; Hryhorenko, Petro Petrovych (Укрпатент, 2003)
  Винахід відноситься до медицини, зокрема до оперативної гінекології і може бути застосований при випадінні піхви після абдомінальної та черезпіхвової гістеректомії.
 • Ромашкіна, Олена Анатоліївна; Мунтян, Леонід Максимович (Укрпатент, 2003)
  Винахід відноситься до медицини, зокрема до стоматології, і може бути використаний для точного визначення зон позиціювання та фіксації адгезивних шин на зубах.
 • Мороз, Василь Максимович; Липницький, Тарас Миколайович; Козловський, Вадим Олексійович; Бандурко, Наталя Миколаївна (Укрпатент, 2003)
  Винахід відноситься до медицини, зокрема до кардіології, і стосується лікування аритмій серця.
 • Фіщенко, Володимир Олександрович; Кириченко, Василь Іванович; Горобець, Роман Миколайович; Фіщенко, Олександр Володимирович; Прокопюк, Ольга Степанівна (Укрпатент, 2003)
  Винахід відноситься до медицини і може бути використаний в травматології та нейрохірургії при лікуванні травматичних пошкоджень периферійних нервів.
 • Мороз, Василь Максимович; Бурий, Володимир Трохимович; Бурий, Віталій Володимирович; Moroz, Vasyl Maksymovych; Buryi, Volodymyr Trokhymovych; Buryi, Vitalii Volodymyrovych (Укрпатент, 2003)
  Винахід відноситься до медицини, зокрема хірургії, і може бути використаний для стимуляції перистальтики кишечнику, лікування та профілактики злукової хвороби черевної порожнини, хвороб товстого кишечнику, прямої кишки.
 • Хурані, Іяд Фахид; Півторак, Володимир Ізяславович; Болюх, Борис Афанасійович (Укрпатент, 2003)
  Винахід відноситься до медицини, зокрема до онкології і може бути використаний для визначення рівня післяопераційних ускладнень після видалення молочної залози.

Показати більше