Browsing by Author "Haistruk, Natalia Anatoliivna"

Sort by: Order: Results:

 • Гайструк, Анатолій Никифорович; Мазченко, Оксана Олексіївна; Гайструк, Наталя Анатоліївна; Haistruk, Anatolii Nykyforovych; Mazchenko, Oksana Oleksiivna; Haistruk, Natalia Anatoliivna (Укрпатент, 2009)
  Корисна модель відноситься до медицини, а саме до акушерства, і стосується корекції нервовопсихічних розладів у вагітних з гіпергомоцистеїнемією та хронічною гіпертензією.
 • Гайструк, Наталя Анатоліївна; Кливак, Віталій Васильович; Мазченко, Оксана Олексіївна; Haistruk, Natalia Anatoliivna; Klyvak, Vitalii Vasyliovych; Mazchenko, Oksana Oleksiivna (Укрпатент, 2010)
  Корисна модель відноситься до медицини, а саме до акушерства, і стосується корекції нервовопсихічних розладів у вагітних при сідничному передлежанні плода.
 • Гайструк, Наталія Анатоліївна; Лайко, Лілія Іванівна; Стенянський, Роман Павлович; Гайструк, Анатолій Віталійович; Haistruk, Natalia Anatoliivna; Laiko, Lilia Ivanivna; Stenianskyi, Roman Pavlovych; Haistruk, Anatolii Vitaliiovych (Укрпатент, 2013)
  Спосіб корекції психосоматичних розладів у дітей, що передбачає заняття у гуртках ткацтва, як в індивідуальному порядку, так і групою, який відрізняється тим, що рівень тривожності визначають за допомогою шкірно-гальванічної ...
 • Гайструк, Наталія Анатоліївна; Стенянський, Роман Павлович; Царенко, Ксенія Сергіївна; Гайструк, Анатолій Віталійович; Haistruk, Natalia Anatoliivna; Stenianskyi, Roman Pavlovych; Tsarenko, Ksenia Serhiivna; Haistruk, Anatolii Vitaliiovych (Укрпатент, 2014)
  Спосіб корекції психосоматичних розладів у підлітків груп ризику передбачає заняття у гуртку живопису, що супроводжується інтегративною рецептивною музикотерапією. Групи ризику визначають за допомогою тесту Бека. Рівень ...
 • Гайструк, Наталя Анатоліївна; Надеждін, Михайло Веніамінович; Шевчук, Михайло Васильович; Haistruk, Natalia Anatoliivna; Nadezhdin, Mykhailo Veniaminovych; Shevchuk, Mykhailo Vasyliovych (Укрпатент, 2012)
  Спосіб лікування гестаційного пієлонефриту у вагітних на фоні плацентарної недостатності, що передбачає комплексну терапію загальноприйнятими препаратами, який відрізняється тим, що додатково вводять внутрішньом'язово 2,2 ...
 • Гайструк, Наталя Анатоліївна; Шевчук, Михайло Васильович; Надеждін, Михайло Віньямінович; Haistruk, Natalia Anatoliivna; Shevchuk, Mykhailo Vasyliovych; Nadiezhdin, Mykhailo Veniaminovych (Укрпатент, 2012)
  Спосіб лікування дистресу плода у вагітних на фоні гестаційного пієлонефриту, що включає комплексну терапію загальноприйнятими препаратами, який відрізняється тим що додатково вводять внутрішньом'язово 2,2 мл (1 ампула) ...
 • Гайструк, Наталя Анатоліївна; Гайструк, Анатолій Никифорович; Мазченко, Оксана Олексіївна; Копійчук, Ірина Михайлівна; Haistruk, Natalia Anatoliivna; Haistruk, Anatolii Nykyforovych; Mazchenko, Oksana Oleksiivna; Kopiichuk, Iryna Mykhailivna (Укрпатент, 2013)
  Спосіб лікування загрози передчасних пологів у вагітних з багатоплідною вагітністю, що передбачає комплекс заходів, направлених на усунення гіпертонусу матки, який відрізняється тим, що вагітній додатково призначають ...
 • Гайструк, Анатолій Никифорович; Гайструк, Наталя Анатоліївна; Мазченко, Оксана Олексіївна; Haistruk, Anatolii Nykyforovych; Haistruk, Natalia Anatoliivna; Mazchenko, Oksana Oleksiivna (Укрпатент, 2009)
  Корисна модель відноситься до медицини, а саме до акушерства, і стосується лікування маткової кровотечі у вагітних з залізодефіцитною анемією.
 • Гайструк, Наталія Анатоліївна; Васильков, Анатолій Анатолійович; Вознюк, Андрій Вікторович; Стенянський, Роман Павлович; Haistruk, Natalia Anatoliivna; Vasylkov, Anatolii Anatoliovych; Vozniuk, Andrii Viktorovych; Stenianskyi, Roman Pavlovych (Укрпатент, 2015)
  Спосіб лікування неспроможності постепізіотомних ран, який полягає у використанні електрофорезу іонів міді в ділянках постепізіотомних ран, з тривалістю сеансу, що збільшується поступово від 5 до 30 хвилин, сеанси назначають ...
 • Гайструк, Анатолій Никифорович; Гайструк, Наталя Анатоліївна; Мазченко, Оксана Олексіївна; Haistruk, Anatolii Nykyforovych; Haistruk, Natalia Anatoliivna; Mazchenko, Oksana Oleksiivna (Укрпатент, 2010)
  Корисна модель відноситься до медицини, а саме до акушерства, і стосується лікування перинатальних ускладнень гіпергомоцистеїнемії у вагітних з гіпертензивними розладами.
 • Гайструк, Наталя Анатоліївна; Гайструк, Анатолій Никифорович; Мазченко, Оксана Олексіївна; Haistruk, Natalia Anatoliivna; Haistruk, Anatolii Nykyforovych; Mazchenko, Oksana Oleksiivna (Укрпатент, 2008)
  Корисна модель відноситься до медицини, а саме до акушерства, і стосується лікування плацентарної недостатності у вагітних з гіпертензивними розладами.
 • Гайструк, Наталя Анатоліївна; Гайструк, Анатолій Никифорович; Мазченко, Оксана Олексіївна; Haistruk, Natalia Anatoliivna; Haistruk, Anatolii Nykyforovych; Mazchenko, Oksana Oleksiivna (Укрпатент, 2012)
  Спосіб лікування плацентарної недостатності у вагітних з прееклампсією середнього ступеня, що передбачає комплексну терапію загальноприйнятими препаратами, який відрізняється тим, що додатково вводять тівортін 100 мл ...
 • Гайструк, Наталя Анатоліївна; Шевчук, Михайло Васильович; Надєждін, Михайло Віньямінович; Haistruk, Natalia Anatoliivna; Shevchuk, Mykhailo Vasyliovych; Nadiezhdin, Mykhailo Veniaminovych (Укрпатент, 2010)
  Корисна модель відноситься до медицини, а саме до акушерства, і стосується лікування пієлонефриту у вагітних з плацентарною недостатністю.
 • Гайструк, Наталія Анатоліївна; Стенянський, Роман Павлович; Haistruk, Natalia Anatoliivna; Stenianskyi, Roman Pavlovych (Укрпатент, 2013)
  Спосіб оцінки рівня психоемоційного напруження у школярів підліткового віку під час навчання, що включає визначення показника шкірно-гальванічної реакції у стані спокою і під час навчального процесу, який відрізняється ...
 • Гайструк, Анатолій Никифорович; Гайструк, Наталія Анатоліївна; Мазченко, Оксана Олексіївна; Притуляк, Лариса Вікторівна; Haistruk, Anatolii Nykyforovych; Haistruk, Natalia Anatoliivna; Mazchenko, Oksana Oleksiivna; Prytuliak, Larusa Viktorivna (Укрпатент, 2013)
  Спосіб профілактики гіпотонічної маткової кровотечі в третьому періоді пологів у вагітних з багатоплідною вагітністю, що включає введення лікарського засобу, який відрізняється тим, що роділлі вводять внутрішньовенно ...
 • Гайструк, Анатолій Никифорович; Гайструк, Наталя Анатоліївна; Кливак, Васильович; Haistruk, Anatolii Nykyforovych; Haistruk, Natalia Anatoliivna; Klyvak, Vitalii Vasyliovych (Укрпатент, 2009)
  Корисна модель відноситься до медицини, а саме до акушерства, і стосується профілактики дистресу плода у вагітних при тазових передлежаннях.

Search DSpace

Browse

My Account