DSpace at National Pirogov Memorial Medical University Vinnytsya: останні внесення

  • Герасименко, Володимир Володимирович; Herasymenko, Volodymyr Volodymyrovych (Укрпатент, 2002)
    Винахід відноситься до медицини, а саме до хірургії і може використовуватись для утворення О-подібного безперервного шва.
  • Герасименко, Володимир Володимирович; Herasymenko, Volodymyr Volodymyrovych (Укрпатент, 2002)
    Винахід відноситься до медичної техніки, а саме до пристроїв для накладання швів.
  • Кульбаба, Олександр Григорович; Салдан, Йосип Романович; Боцюн, Павліна Миколаївна (Укрпатент, 2002)
    Винахід відноситься до медицини, зокрема до офтальмології, і може бути використаний з діагностичною ціллю в пацієнтів з захворюваннями поверхні очей в лікувальних закладах.
  • Довгань, Ігор Петрович; Коноплицький, Віктор Сергійович; Півторак, Володимир Ізяславович; Якименко, Олександр Григорович; Тужанський, Станіслав Євгенович; Півторак, Катерина Володимирівна (Укрпатент, 2002)
    Винахід відноситься до медицини, а саме до дитячої хірургії і може бути використаний для лікування дітей з гемангіомами різних локалізацій.
  • Каюк, Віталій Григорович; Жук, Світлана Іванівна; Камінський, Вячеслав Володимирович; Ямчук, Марина Миколаївна; Краєвська, Наталія Альбертівна (Укрпатент, 2002)
    Винахід відноситься до медицини, а саме до гінекології і може бути використаний у випадках, де є необхідність у виконанні суправагінальної ампутації матки, показанням до якої є доброякісні пухлини матки.
  • Довгалюк, Юрій Павлович; Салдан, Йосип Романович (Укрпатент, 2002)
    Винахід відноситься до медицини, а саме до офтальмології і може бути використаний для лікування важких інфекційних виразок рогівки.
  • Суходоля, Анатолій Іванович; Власов, Василь Володимирович; Козак, Іван Олександрович; Підмурняк, Олександр Олексійович; Кланца, Андрій Іванович (Укрпатент, 2002)
    Винахід відноситься до медицини, зокрема хірургії, і може бути використаний при хірургічному лікуванні перитоніту та кишкової непрохідності.
  • Жук, Світлана Іванівна; Чечуга, Сергій Броніславович; Zhuk, Svitlana Ivanivna; Chechuha, Serhii Broniskavovych (Укрпатент, 2002)
    Винахід відноситься до медицини, а саме до акушерства і може бути використаний для розродження вагітних з гіпертензивними станами.
  • Сторожук, Борис Григорович; Данильчук, Ігор Віталійович; Storozhuk, Borys Hryhorovych; Danylchuk, Ihor Vitaliiovych (Укрпатент, 2002)
    Винахід відноситься до медицини зокрема, до експериментальної кардіології і може застосовуватись для моделювання адгезивного локального перикардиту при гострому інфаркті міокарду в зоні ураження серцевого м'язу.
  • Нагайчук, Василь Іванович; Макац, Володимир Геннадійович; Нагайчук, Вікторія Василівна (Укрпатент, 2002)
    Винахід відноситься до медицини, а саме до комбустіології і може бути використаний для біоактивації ауто - ксенодермотрансплантатів та інших біологічних тканин.
  • Герасименко, Володимир Володимирович; Лойко, Евген Евгенович; Шапринський, Евген Володимирович; Гришко, Володимир Григорович; Айман Рашид (Укрпатент, 2002)
    Винахід відноситься до медичної техніки, а саме для реабілітації людей з явищами млявого парезу кінцівок, після перелому кісток в стадії консолідації останніх, а також при розсіяному склерозі і інших захворюваннях, які ...
  • Степанюк, Георгій Іванович; Сергєєв, Сергій Валерійович; Безпалько, Людмила Василівна; Шаламай, Анатолій Севастьянович; Stepaniuk, Heorhii Ivanovych; Serheev, Serhii Valeriovych; Bezpalko, Liudmyla Vasylivna; Shalamai, Anatolii Sevastianovych (Укрпатент, 2002)
    Винахід відноситься до медицини, а саме - до фармакології, і стосується застосування лікувальних засобів для терапії запальних процесів печінки.
  • Жученко, Олександр Сергійович; Zhuchenko, Oleksandr Serhiiovych (Укрпатент, 2002)
    Винахід відноситься до медицини, зокрема до урологи, і може використовуватись при відновленні прохідності і пасажу сечі після резекції незначної ділянки сечоводу та формуванні анастомозу між його відрізками по типу кінець ...
  • Бєляєв, Едуард Вікторович; Мунтян, Леонід Максимович (Укрпатент, 2002)
    Винахід відноситься до медицини, зокрема до ортопедичної стоматології, і може бути використаний при лікуванні хворих з одно -, двобічними і включеними дефектами зубних рядів великого розміру з використанням імплантатів.
  • Горовий, Віктор Іванович; Головенко, Віктор Петрович; Кобзін, Олександр Левкович; Барало, Ігор Віталійович; Потєха, Юрій Борисович; Байбак, Андрій Борисович; Сапсай, Андрій Олександрович (Укрпатент, 2002)
    Винахід відноситься до медицини, зокрема урології, і може бути застосований при хірургічному лікуванні стресового анатомічного (зв'язаного з опущенням незміненого міхурово-уретрального сегмента та сфінктерів сечового міхура) ...
  • Жученко, Олександр Сергійович; Балицький, Віталій Вікторович; Zhuchenko, Oleksandr Serhiiovych; Balutskyu, Vitalii Viktorovych (Укрпатент, 2002)
    Винахід відноситься до медицини, зокрема до урології і може використовуватись при відновленні прохідності і пасажу сечі з нирки до сечового міхура після резекції ділянки сечоводу.
  • Григоренко, Анатолій Петрович; Булавенко, Ольга Василівна; Григоренко, Петро Петрович; Hryhorenko, Anatolii Petrovych; Bulavenko, Olha Vasylivna; Hryhorenko, Petro Petrovych (Укрпатент, 2002)
    Винахід відноситься до медицини, зокрема до оперативного акушерства і може бути застосований при абдомінальному розродженні.
  • Сливка, Валерій Павлович (Укрпатент, 2002)
    Винахід відноситься до медицини і, зокрема, до хірургії і може бути застосований для відновлення цілісності стінки пошкодженої загальної жовчної протоки.
  • Вільцанюк, Олександр Опанасович; Гумінський, Юрій Йосипович; Покидько, Марія Іванівна; Гриценко, Сергій Іванович; Коноплицький, Віктор Сергійович; Біктіміров, Олексій Вікторович; Вільцанюк, Ірина Олександрівна (Укрпатент, 2002)
    Винахід відноситься до медицини, зокрема до морфології, та призначений для вивчення судин мікроциркуляторного русла внутрішніх органів.
  • Шапаренко, Павло Пилипович; Школьніков, Володимир Семенович; Качан, Василь Васильович; Гончарук, Віктор Петрович (Укрпатент, 2002)
    Винахід відноситься до біології та медицини і призначений для вимірювання сили м'язів обертових рухів (супінація та пронація) верхньої кінцівки, як в цілому, так і посегментно.

Пошук

Перегляд

Мій обліковий запис