Browsing by Author "Kaiuk, Vitalii Hryhorovych"

Sort by: Order: Results:

 • Каюк, Віталій Григорович; Камінський, Вячеслав Володимирович; Літвінчук, Людмила Миколаївна; Kaiuk, Vitalii Hryhorovych; Kaminskyi, Viacheslav Volodymyrovych; Litvinchuk, Liudmyla Mykolaivna (Укрпатент, 2003)
  Винахід відноситься до медицини, а саме до онкогінекології і може бути використаний при хірургічному лікуванні саркоми матки після нерадикальної операції.
 • Каюк, Віталій Григорович; Камінський, Вячеслав Володимирович; Жук, Світлана Іванівна; Kaiuk, Vitalii Hryhorovych; Kaminskyi, Viacheslav Volodymyrovych; Zhuk, Svitlana Ivanivna (Укрпатент, 2001)
  Винахід відноситься до медицини, а саме, - до гінекології та онкогінекології, і може бути використаний у випадках, де є необхідність у виконанні екстирпації матки, як однієї з найбільш розповсюджених операцій в гінекологічній ...
 • Каюк, Віталій Григорович; Чайка, Григорій Васильович; Григоренко, Андрій Миколайович; Kaiuk, Vitalii Hryhorovych; Chaika, Hryhorii Vasyliovych; Hryhorenko, Andrii Mykolaiovych (Укрпатент, 2000)
  Винахід відкоситься до медицини, а саме: до онкогінекології та взагалі онкології, - і може бути використаний для більш точного центрування променевої терапії в післяопераційному періоді.
 • Каюк, Віталій Григорович; Kaiuk, Vitalii Hryhorovych (Укрпатент, 2000)
  Винахід відноситься до медицини, а саме до онкогінекології і може бути використаний для покращення віддалених результатів лікування раку тіла матки IV стадії.
 • Каюк, Віталій Григорович; Жук, Світлана Іванівна; Камінський, В'ячеслав Володимирович; Kaiuk, Vitalii Hryhorovych; Zhuk, Svitlana Ivanivna; Kaminskii, Viacheslav Vоlоdуmуrоvусh (Укрпатент, 2000)
  Винахід відноситься до медицини, зокрема до онкогінекології, і може бути використаний з метою попередження розповсюдження пухлини в навколишні тканини.
 • Ямчук, Марина Миколаївна; Каюк, Віталій Григорович; Григоренко, Андрій Миколайович; Прищак, Руслан Анатолійович; Yamchuk, Maryna Mykolaivna; Kaiuk, Vitalii Hryhorovych; Hryhorenko, Andrii Mykolaiovych; Pryshchak, Ruslan Anatoliovych (Укрпатент, 2015)
  Спосіб лікування хворих на рак шийки матки ІІ-IIІ ст., який полягає в тому, що видалення здухвинних лімфатичних вузлів проводиться лапароскопічним методом після половини дози променевої терапії.
 • Каюк, Віталій Григорович; Ямчук, Марина Миколаївна; Kaiuk, Vitalii Hryhorovych; Yamchuk, Maryna Mykolaivna (Укрпатент, 2009)
  Корисна модель відноситься до медицини, а саме до гінекології і може бути використана у випадках, де є необхідність виконання розширеної екстирпації матки хворим на рак шийки матки після передопераційного курсу промененвої ...
 • Каюк, Віталій Григорович; Ямчук, Марина Миколаївна; Kaiuk, Vitalii Hryhorovych; Yamchuk, Maryna Mykolaivna (Укрпатент, 2009)
  Корисна модель відноситься до медицини, а саме до гінекології і може бути використана у випадках, де є необхідність у комбінованому лікуванні хворих на рак шийки матки.
 • Ямчук, Марина Миколаївна; Каюк, Віталій Григорович; Григоренко, Андрій Миколайович; Yamchuk, Maryna Mykolaivna; Kaiuk, Vitalii Hryhorovych; Hryhorenko, Andrii Mykolaiovych (Укрпатент, 2014)
  Спосіб профілактики післяопераційних ускладнень після розширених операцій в онкогінекології полягає в тому, що проведення етапу перитонізації малої миски проводиться надлишком петлі сигмоподібної кишки.

Search DSpace

Browse

My Account