Стаття присвячена пам’яті професора, видатного українського терапевта Б. М. Шкляра, який зробив вагомий внесок у розвиток вітчизняної терапії та підготовку вітчизняних кадрів науковців і лікарів.
У статті розповідається про краєзнавчу діяльність та дослідження 100-річної історії Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова в рамках проекту «Пам’ять університету».
Рецензія на книгу Анатолія Трохимовича Давидюка «Лікарська гекатомба. Репресоване покоління». Видання висвітлює політичні репресії, зокрема на Вінниччині, лікарів, викладачів, студентів і співробітників Вінницького медичного ...
В статті йдеться про життєвий шлях і подвижницьку діяльність Григорія Патрака-Кухаренка – ветерана українського національно-визвольного руху, композитора, хормейстера, скрипаля, співака, літератора, художника та його вагомий ...
Про досвід роботи бібліотеки зі створення краєзнавчої біобібліографічної продукції з використанням архівних матеріалів та документально підтверджених джерел.
Стаття присвячена 140-річчю Миколи Миколайовича Болярського (02.12.1878-19.10.1939), видатного хірурга-новатора, уролога, анатома, клініциста, доктора медицини, професора.
Висвітлюється наукова, дослідницька і пошукова робота бібліотеки стосовно історії університету, його співробітників та студентів. Представлені зв’язки з громадськістю, яка допомагає у встановленні невідомих сторінок ВНЗ.
В статті йдеться про життєвий і творчий шлях військового лікаря, підполковника у відставці Олексія Боржковського, уродженця смт Брацлав на Вінниччині, нащадка поета і лікаря Степана Руданського та славетного роду ...